O nás

20. výročie Oneworld Travel LuxusnePlavby.skCestovná kancelária Oneworld travel, s.r.o. – LuxusnéPlavby.sk je najväčším slovenským predajcom okružných plavieb.
Bola založená v roku 1999 s cieľom poskytovať komplexné služby cestovného ruchu na najvyššej kvalitatívnej úrovni, so zreteľom na spokojnosť klienta a v neposlednom rade i na dobrú cenu.

Od roku 2009 sme sa postupne orientovali na produkt okružných plavieb a pod čoraz známejšou značkou LuxusnePlavby.sk sme momentálne najväčším špecializovaným predajcom tohto druhu dovolenky na slovenskom trhu.
V našom portfóliu máme plavby od viac ako 25 lodných spoločností; kompletnú ponuku od menších spoločností, cez štandardné a prémiové, až po luxusné a ultra-luxusné, vrátane špeciálnych expedičných a tematických spoločností.
Viaceré lodné spoločnosti zastupujeme v pozícii Preferred Partner za Slovenskú Republiku.

Od 1. apríla 2021 rozširujeme svoju pôsobnosť aj pre Českú republiku, pod značkou Oneworld Travel - LuxusniPlavby.

Počas nášho pôsobenia sme získali viacero prestížnych ocenení; k tým posledným patria All-Star v kategórii Best Selling Partner pre MSC Cruises a Protagonisti del Mare v kategórii Best Selling Top Partner pre Costa Cruise za 2019.

Našou filozofiou je odbornosť, ochota a osobitný prístup ku každému klientovi.

Náš tím pozostáva zo špecialistov na plavby, s dlhoročnými skúsenosťami v cestovnom ruchu. 
V snahe poskytovať objektívne a aktuálne informácie sa pravidelne zúčastňujeme na odborných školeniach, webinároch a ship visits; a osobne plavby absolvujeme tak často, ako sa len dá.

Naša ponuka:

Individuálne plavby - pre jednotlivcov a malé skupiny; za najlepšie dostupné oficiálne ceny určené pre slovenský trh; bez rezervačných a manipulačných poplatkov
Skupinové plavby - za zvýhodnené skupinové ceny; od 8 až 10 kajút (podľa podmienok konkrétnej lodnej spoločnosti)
Skupinové plavby so sprievodcom - s asistenciou skúseného delegáta našej CK počas celej cesty
Plavby ušité na mieru - podľa Vaších predstáv a potrieb; pre jednotlivcov i skupiny; firemné podujatia, semináre, incentívy ...
Doplňujúce služby - letenky, doprava do prístavu, parkovanie v prístavoch, cestovné poistenie, prenájom áut, ubytovanie a pobyty pred alebo po plavbe, sprievodcovské služby, vstupenky na podujatia atď.

Na našej webovej stránke nájdete kompletné ponuky 14 plavebných spoločností s denne automaticky aktualizovanými cenami, itinerármi a obsadenosťou. Okrem nich aj manuálne vkladané plavby 4 ďalších spoločností a, v neposlednom rade, aj naše vlastné produkty: obľúbené skupinové plavby  so sprievodcom.

A ak Vám ani jeden z termínov plavieb z našej aktuálne publikovanej webovej ponuky nevyhovuje alebo pri rozhodnutí potrebujete poradiť, prostredníctvom nášho jednoduchého formulára nám môžete zaslať Vaše požiadavky a my Vám ušijeme plavbu na mieru, podľa Vašich kritérií a želaní, v rámci Vašich finančných možností.

Partnerský program pre cestovné kancelárie

Ako jediná špecializovaná kancelária s ponukou plavieb sme si na území Slovenska vybudovali rozsiahlu sieť partnerských cestovných kancelárií, ktoré s nami spolupracujú.
Okrem sprostredkovaného provízneho predaja plavieb vyše 25 spoločností naším partnerom ponúkame aj bezplatné zaškolenie, priame vstupy do rezervačných systémov, dodávame im materiály a brožúry, organizujeme tematické workshopy, edukačné plavby FamTrips a organizované návštevy lodí ShipVisit.
A ako jediní poskytujeme bezplatne aj zobrazovanie našej kompletnej ponuky priamo na webových stránkach naších partnerov, cez tzv. embedovanie.

Oneworld Travel je členom IATA (International Air Transport Association) - Medzinárodnej asociácie leteckých prepravcov. Náš aktuálny certifikát nájdete tu.

Oneworld Travel, ako Cestovná kancelária, je poistená proti úpadku. Poistný certifikát nájdete tu.

Naši obchodní partneri:

Európska Cestovná poisťovňa   IATA International Air Transport Association - Medzinárodné združenie leteckých dopravcov   Austrian Airlines Lodná spoločnosť MSC Cruises    Lodná spoločnosť Costa Crociere  
Dovolenky Ultra Last Minute    Funradio

Náš tím

 • Anna Kovarovičová
  Anna Kovarovičová
 • Adrian Chasník
  Adrian Chasník
 • Aneta Sandnerová
  Aneta Sandnerová
 • Janka Kockašová
  Janka Kockašová
 • Janka Sillová
  Janka Sillová
 • Barbora Struhárová
  Barbora Struhárová
 • Zuzana Uherkovichová
  Zuzana Uherkovichová