Prichádza Celebrity Revolution

Celebrity Cruises - Revolution

Prémiová spoločnosť Celebrity Cruises chystá revolučnú prestavbu všetkých lodí flotily. Veľkorysý projekt s pracovným názvom Revolution je modernizáciou v hodnote viac ako 500 miliónov USD.
Všetko sa začalo projektom novej lode, Celebrity Edge SM (angl. Hrana), ktorá je svojim inovatívnym dizajnom a prevedením jedinečne prepojená s morom.
Pokračovaním bola Celebrity Flora SM, prvá loď navrhnutá špeciálne pre plavby v súostroví Galapagos. A konečne, v spolupráci s vyše 500 poprednými architektmi, dizajnérmi a inžiniermi, spoločnosť postupne pretvorí celú flotilu.

Názov lodeTriedaTonážTermín zavŕšenia Revolution
Celebrity ConstellationMillennium  91.000 t1. Máj 2020
Celebrity EclipseSolstice122.000 t1. Apr 2020
Celebrity EquinoxSolstice122.000 t25. Máj 2019
Celebrity InfinityMillennium  91.000 tjeseň 2020
Celebrity MillenniumMillennium  91.000 t09. Feb 2019
Celebrity ReflectionSolstice126.000 t1. Jan 2023
Celebrity SilhouetteSolstice122.400 t24. Jan 2020
Celebrity SolsticeSolstice122.000 t1. Okt 2021
Celebrity SummitMillennium  91.000 t23. Mar 2019

Apartmány Suites v znamení priestoru, harmónie a luxusu

Sveto známa interiérová dizajnérka Kelly Hoppen zariadila novo pridané Reflection Suite a Signature Suites vo svojom príznačnom štýle –  nevtieravé a harmonické prepojenie Východu a Západu (East meets West), s čistými líniami, v neutrálnych tónoch a príjemnom, zvodnom blahobyte.

Na Celebrity EdgeSM bola predstavená exkluzívna oddychová zóna  vyhradená pre hostí kategórií Suite, s názvom The Retreat. A teraz bude tento luxusný zážitok prenesený na celú flotilu. Na každej lodi bude slnečná terasa The Retreat Sundeck a sofistikovaný salón The Retreat Lounge — obe budú vytvorené v spolupráci s Kelly Hoppen.
Hostia v apartmánoch budú mať tiež voľný vstup do súkromnej reštarácie Luminae, s exkluzívnymi gourmet menu.

Pohodlie a luxus v každej kategórii

Nielen apartmány prejdú transformáciou. Všetky kategórie, od vnútorných kajút a kajút s oknom, až po Premium kategórie ako Concierge Class a AquaClass®, dostanú novú podobu moderného "chic" dizajnu, ktorý sa môže rovnať s najlepšimi butikovými hotelmi sveta.
Kajuty budú vybavené Celebrity’s eXhale posteľnou bielizňou a exkluzívnymi kašmírovými matracmi, bezkontaktnými RFID zámkami, nový vysokorýchlostný internet XcelerateSM a Bluetooth.

Nová podoba spoločných priestorov

Spoločnosť Celebrity vždy hľadala nové možnosti objavovania; a to nielen nové destinácie, ale aj nové kulinárne zážitky v globálnej inšpirácii.

Obľúbená reštaurácia Qsine bude prítomná na celej flotile a kompletne renovovaná, s ponukou Le Petit Chef,  vytvorenou presláveným umelcom Skullmapping-u, v exkluzívnej prezentácii TableMation. Oceanview Café v novom vzdušným a otvorenom dizajne, inšpirovaným trhoviskami, s ostrovčekmi medzinárodných špecialít. A hlavné reštaurácie taktiež podstúpia rozsiahlu prestavbu, s novými materiálmi a dekoráciami.

 

K ďalším vzrušujúcim inováciám, ktoré Vás čakajú na palube, patria:
Rozšírenie SEA Thermal Suite – po prvý raz uvedenej na Celebrity Edge
Nové exkluzívne možnosti shoppingu v podobe vyberaných značiek  brands, ako Shinola, John Hardy, a Hublot; najmodernejšie digitálne fotogalérie
Štýlové bary a salóny, vrátane pretvoreného Passport baru a rozšírenia obľúbeného konceptu Gastrobaru, s výberom vyše 40 druhov remeselného piva, kreatívnzch koktajlov a gourmet pokrmov.
A ďalšie novinky, ako The Hideaway, Team Earth, The Library, atď.
Celebrity Cruises - Celebrity Revolution

Video:

Späť na zoznam noviniek